FURminator deShedding Ultra Premium šampón pre psov - 473ml
Kód: DLPFUMPIE0002Podrobný popis
FURminator deShedding Ultra Premium šampón pre psov - 473ml| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Kategória produktu | Šampón, Výrobky na starostlivosť |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Efekt šampónu | Zníženie znečistenia |
| Hmotnosť | 500 g |
| Upozornenia | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422153511 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Kategória produktu: | Šampón, Výrobky na starostlivosť |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Efekt šampónu: | Zníženie znečistenia |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Upozornenia: | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
