FURminator - furminátor pre krátkosrsté psy - M
Kód: DLZFUMSIG0025Podrobný popis
FURminator - furminátor pre krátkosrsté psy - M| Kategória produktu | Furminátor |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Krátke vlasy |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 350 g |
| Upozornenia | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422151388 |
| Kategória produktu: | Furminátor |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Krátke vlasy |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Upozornenia: | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
