FURminator - furminátor pre krátkosrsté psy - S
Kód: DLZFUMSIG0023Podrobný popis
FURminator - furminátor pre krátkosrsté psy - S| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu | Furminátor |
| Kategória | Pre psa |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Krátke vlasy |
| Hmotnosť | 300 g |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422151081 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu: | Furminátor |
| Kategória: | Pre psa |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Krátke vlasy |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
