FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - kondicionér pre psov - 473ml
Kód: DLPFUMPIE0004Podrobný popis
FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - kondicionér pre psov - 473ml| Kondicionér efekt | Hydratačné, Ochrana, Regenerácia |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Výrobky na starostlivosť |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Účinky na zdravie | Koža a srsť |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 500 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422153412 |
| Kondicionér efekt: | Hydratačné, Ochrana, Regenerácia |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Výrobky na starostlivosť |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Účinky na zdravie: | Koža a srsť |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
