FURminator - slicker kefa pre psov a mačky - L
Kód: DLZFUMSIG0035Podrobný popis
FURminator - slicker kefa pre psov a mačky - L| Materiál | Nerezová oceľ, plast |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Stredne dlhý kabát, Dlhé vlasy |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Kategória produktu | Kefy a hrebene |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Hmotnosť | 270 g |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422153184 |
| Materiál: | Nerezová oceľ, plast |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Stredne dlhý kabát, Dlhé vlasy |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Kategória produktu: | Kefy a hrebene |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
