TRIXIE Jednostranná plastová kefa 2301 - Kefa pre domáce zvieratá - 1 kus
Kód: DLZTXESIG0002Podrobný popis
TRIXIE Jednostranná plastová kefa 2301 - Kefa pre domáce zvieratá - 1 kus| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Kefy a hrebene |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior, Dospelí |
| Typ zvieraťa | Mačka, pes |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Mačka pes |
| Materiál | Plast, Guma |
| Farba | Čierna, Červená |
| Ergonomicky tvarovaný ovládač s protišmykovým povrchom | Áno |
| Typ produktu | Kefa |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905023014 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Kefy a hrebene |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior, Dospelí |
| Typ zvieraťa: | Mačka, pes |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Mačka pes |
| Materiál: | Plast, Guma |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Ergonomicky tvarovaný ovládač s protišmykovým povrchom: | Áno |
| Typ produktu: | Kefa |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
