TRIXIE - zubná pasta - 100g
Kód: DLZTXEHIP0059Podrobný popis
TRIXIE - zubná pasta - 100g| Typ zvieraťa | Pes |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Výrobky na starostlivosť, Zubná pasta |
| Kategória | Pre psa |
| Typ produktu | Zubná pasta |
| Účinky na zdravie | Posilnenie zubov |
| Hmotnosť | 100 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905025452 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Výrobky na starostlivosť, Zubná pasta |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ produktu: | Zubná pasta |
| Účinky na zdravie: | Posilnenie zubov |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
