PNI Extra 45 CB anténa neodymový magnet čierna
Kód: EIAPNICBA0001Podrobný popis
PNI Extra 45 CB anténa neodymový magnet čierna| Počet liniek | 80 |
| Polarizácia | Zvislá polarizácia |
| Farba | Čierna |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 10000 m |
| Materiál | Laminát |
| Typ produktu | Anténa |
| Konektor(y) | PL259 |
| Dĺžka antény | 450 mm |
| Výška | 500 mm |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| Hmotnosť | 265 g |
| Špičkový výkon (P.E.P.) | 150 W |
| Výstupná impedancia | 50 ohm |
| Frekvencia | 26 - 30 MHz |
| Upozornenia | Do not use the antenna in stormy conditions., Antenna installation should be carried out in accordance with the instructions to avoid damage to the vehicle or the antenna., Avoid contact between the antenna and high voltage wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB Radio - Antenna |
|---|---|
| EAN: | 5949066500152 |
| Počet liniek: | 80 |
| Polarizácia: | Zvislá polarizácia |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 10000 m |
| Materiál: | Laminát |
| Typ produktu: | Anténa |
| Konektor(y): | PL259 |
| Dĺžka antény: | 450 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť: | 265 g |
| Špičkový výkon (P.E.P.): | 150 W |
| Výstupná impedancia: | 50 ohm |
| Frekvencia: | 26 - 30 MHz |
| Upozornenia: | Do not use the antenna in stormy conditions., Antenna installation should be carried out in accordance with the instructions to avoid damage to the vehicle or the antenna., Avoid contact between the antenna and high voltage wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
