PNI Extra 48 CB anténa neodymový magnet čierna
Kód: EIAPNICBA0002Podrobný popis
PNI Extra 48 CB anténa neodymový magnet čierna| Materiál | Laminát |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Anténa |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 10000 m |
| Konektor(y) | PL259 |
| Hmotnosť | 193 g |
| Dĺžka antény | 450 mm |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| Výstupná impedancia | 50 ohm |
| Frekvencia | 26 - 30 MHz |
| Špičkový výkon (P.E.P.) | 150 W |
| Upozornenia | Antenna installation should be carried out in accordance with the instructions to avoid damage to the vehicle or the antenna., Avoid contact between the antenna and high voltage wires., Do not use the antenna in stormy conditions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB Radio - Antenna |
|---|---|
| EAN: | 5949066511547 |
| Materiál: | Laminát |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Anténa |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 10000 m |
| Konektor(y): | PL259 |
| Hmotnosť: | 193 g |
| Dĺžka antény: | 450 mm |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Výstupná impedancia: | 50 ohm |
| Frekvencia: | 26 - 30 MHz |
| Špičkový výkon (P.E.P.): | 150 W |
| Upozornenia: | Antenna installation should be carried out in accordance with the instructions to avoid damage to the vehicle or the antenna., Avoid contact between the antenna and high voltage wires., Do not use the antenna in stormy conditions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
