President Virginia F Magnetická CB anténa čierna
Kód: EIAPRSCBA0001Podrobný popis
President Virginia F Magnetická CB anténa čierna| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Anténa |
| Dĺžka antény | 490 mm |
| Hmotnosť | 160 g |
| Frekvencia | 26-28 MHz |
| Zisk | +3 dBi |
| Špičkový výkon (P.E.P.) | 250 W |
| Vlnová dĺžka | 1/4 |
| Upozornenia | Do not use the antenna in stormy conditions., Antenna installation should be carried out in accordance with the instructions to avoid damage to the vehicle or the antenna., Avoid contact between the antenna and high voltage wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB Radio - Antenna |
|---|---|
| EAN: | 3435992104110 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Anténa |
| Dĺžka antény: | 490 mm |
| Hmotnosť: | 160 g |
| Frekvencia: | 26-28 MHz |
| Zisk: | +3 dBi |
| Špičkový výkon (P.E.P.): | 250 W |
| Vlnová dĺžka: | 1/4 |
| Upozornenia: | Do not use the antenna in stormy conditions., Antenna installation should be carried out in accordance with the instructions to avoid damage to the vehicle or the antenna., Avoid contact between the antenna and high voltage wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
