Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB rádio Zástrčka do cigaretového zapaľovača čierna
Kód: EIALTOCBR0001Podrobný popis
Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB rádio Zástrčka do cigaretového zapaľovača čierna| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Áno |
| Počet kanálov modulácie | 40 AM/FM |
| Typ produktu | Auto CB rádio |
| Hĺbka | 100 mm |
| Šírka | 102 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Výstupný výkon | 4 W |
| Napájanie | 12-24 V |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| EAN: | 5905805890441 |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Počet kanálov modulácie: | 40 AM/FM |
| Typ produktu: | Auto CB rádio |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Šírka: | 102 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Výstupný výkon: | 4 W |
| Napájanie: | 12-24 V |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
