Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB rádio Zástrčka do cigaretového zapaľovača čierna
Kód: EIALTOCBR0002Podrobný popis
Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB rádio Zástrčka do cigaretového zapaľovača čierna| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Auto CB rádio |
| Počet kanálov modulácie | 40 AM/FM |
| Vstavaný displej | Áno |
| Hĺbka | 150 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Hmotnosť | 0,8 kg |
| Výška | 38 mm |
| Výstupný výkon | 4 W |
| Napájanie | 12-24 V |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS06: Toxic |
| Upozornenia | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| EAN: | 5905805890458 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Auto CB rádio |
| Počet kanálov modulácie: | 40 AM/FM |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Šírka: | 115 mm |
| Hmotnosť: | 0,8 kg |
| Výška: | 38 mm |
| Výstupný výkon: | 4 W |
| Napájanie: | 12-24 V |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS06: Toxic |
| Upozornenia: | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
