PNI Escort HP62 Ručné CB autorádio čierne
Kód: EIAPNICBR0001Podrobný popis
PNI Escort HP62 Ručné CB autorádio čierne| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Auto CB rádio |
| Vstavaný displej | Áno |
| Počet kanálov modulácie | 40 AM/FM |
| Šírka | 73 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Hmotnosť | 332 g |
| Výška | 92 mm |
| Typ batérie | Lítium-iónová batéria/Adaptér pre batérie - 6x AAA. |
| Frekvencia | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Výstupný výkon | 4 W |
| Napájanie | 12 V |
| Upozornenia | The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The product may contain toxic substances. Avoid direct contact. |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| EAN: | 5949066517341 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Auto CB rádio |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Počet kanálov modulácie: | 40 AM/FM |
| Šírka: | 73 mm |
| Hĺbka: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 332 g |
| Výška: | 92 mm |
| Typ batérie: | Lítium-iónová batéria/Adaptér pre batérie - 6x AAA. |
| Frekvencia: | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Výstupný výkon: | 4 W |
| Napájanie: | 12 V |
| Upozornenia: | The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The product may contain toxic substances. Avoid direct contact. |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
