PNI Escort HP82 Ručné CB autorádio 1800 mAh USB-C čierne
Kód: EIAPNICBR0002Podrobný popis
PNI Escort HP82 Ručné CB autorádio 1800 mAh USB-C čierne| Počet kanálov modulácie | 40 AM/FM |
| Typ produktu | Auto CB rádio |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Áno |
| Hĺbka | 35 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnosť | 325 g |
| Frekvencia | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Výstupný výkon | 4 W |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájanie | 12 V |
| Upozornenia | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS06: Toxic |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| EAN: | 5949066528415 |
| Počet kanálov modulácie: | 40 AM/FM |
| Typ produktu: | Auto CB rádio |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Hĺbka: | 35 mm |
| Šírka: | 63 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 325 g |
| Frekvencia: | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Výstupný výkon: | 4 W |
| Kapacita batérie: | 1800 mAh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájanie: | 12 V |
| Upozornenia: | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS06: Toxic |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
