Prenosná ručná CB vysielačka ASC PRESIDENT Randy III Plus
Kód: EIAPRSCBR0005Podrobný popis
Prenosná ručná CB vysielačka ASC PRESIDENT Randy III Plus| Počet kanálov modulácie | 40 AM/FM |
| Vstavaný displej | Áno |
| Automatické potlačenie hluku (ASC) | Áno |
| Typ produktu | Auto CB rádio |
| Farba | Čierna |
| Počet farieb podsvietenia | 7 |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 140 mm |
| Výstupný výkon | 4 W |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Frekvencia | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Napájanie | 7,4 V |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| EAN: | 3435991104227 |
| Počet kanálov modulácie: | 40 AM/FM |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Automatické potlačenie hluku (ASC): | Áno |
| Typ produktu: | Auto CB rádio |
| Farba: | Čierna |
| Počet farieb podsvietenia: | 7 |
| Šírka: | 58 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Výstupný výkon: | 4 W |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Frekvencia: | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Napájanie: | 7,4 V |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
