President Jerry ASC AM/FM CB Prenosné rádio čiernej farby
Kód: EIAPRSCBR0003Podrobný popis
President Jerry ASC AM/FM CB Prenosné rádio čiernej farby| Počet kanálov modulácie | 40 AM/FM |
| Výstupná impedancia | 50 ohm |
| Typ produktu | Auto CB rádio |
| Funkcia VOX | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Automatické potlačenie hluku (ASC) | Áno |
| Počet farieb podsvietenia | 7 |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 0,9 kg |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 151 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Napájanie | 13.2 V / 26.4 V |
| Frekvencia | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Citlivosť pri 20 dB Sinad | 0.5 uV - 113 dBm (AM) 0.35 uV - 116 dBm (FM) |
| Selektivita | 60 dB |
| Výstupný výkon | 4 W |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The product may contain toxic substances. Avoid direct contact. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| EAN: | 3435991104111 |
| Počet kanálov modulácie: | 40 AM/FM |
| Výstupná impedancia: | 50 ohm |
| Typ produktu: | Auto CB rádio |
| Funkcia VOX: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Automatické potlačenie hluku (ASC): | Áno |
| Počet farieb podsvietenia: | 7 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 0,9 kg |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 151 mm |
| Šírka: | 125 mm |
| Napájanie: | 13.2 V / 26.4 V |
| Frekvencia: | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Citlivosť pri 20 dB Sinad: | 0.5 uV - 113 dBm (AM) 0.35 uV - 116 dBm (FM) |
| Selektivita: | 60 dB |
| Výstupný výkon: | 4 W |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The product may contain toxic substances. Avoid direct contact. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
