President Jimmy III AM/FM CB rádio Čierna
Kód: EIAPRSCBR0001Podrobný popis
President Jimmy III AM/FM CB rádio Čierna| Typ produktu | Auto CB rádio |
| Výstupná impedancia | 50 ohm |
| Automatické potlačenie hluku (ASC) | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Počet kanálov modulácie | 40 AM |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 56 g |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Frekvencia | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Výstupný výkon | 4 W |
| Napájanie | 13,2 V |
| Citlivosť pri 20 dB Sinad | 0,5 ?V - 113 dBm AM / 0,35 ?V - 116 dBm FM |
| Selektivita | 60 dB |
| Upozornenia | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations. |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| EAN: | 3435991103152 |
| Typ produktu: | Auto CB rádio |
| Výstupná impedancia: | 50 ohm |
| Automatické potlačenie hluku (ASC): | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Počet kanálov modulácie: | 40 AM |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 115 mm |
| Šírka: | 130 mm |
| Frekvencia: | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Výstupný výkon: | 4 W |
| Napájanie: | 13,2 V |
| Citlivosť pri 20 dB Sinad: | 0,5 ?V - 113 dBm AM / 0,35 ?V - 116 dBm FM |
| Selektivita: | 60 dB |
| Upozornenia: | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact., Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances., The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations. |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
