20 cm reťazová píla DEWALT DCMPS567P1 18 V
Kód: NAKDEWPLA0013Podrobný popis
20 cm reťazová píla DEWALT DCMPS567P1 18 V| Nabíjačka | Áno |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Balenie batérií | Áno |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Dĺžka čepele | 20 cm |
| Rýchlosť reťaze | 6,5 m/s |
| Hmotnosť | 4,5 kg |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Kapacita batérie | 5 Ah |
| Upozornenia | Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point., Use appropriate protective equipment such as gloves and safety glasses., Keep the unit away from sources of heat and fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 5035048715024 |
| Nabíjačka: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Balenie batérií: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Dĺžka čepele: | 20 cm |
| Rýchlosť reťaze: | 6,5 m/s |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Kapacita batérie: | 5 Ah |
| Upozornenia: | Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point., Use appropriate protective equipment such as gloves and safety glasses., Keep the unit away from sources of heat and fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
