Makita DUC353Z reťazová píla čierna, modrá
Kód: NAKMAKPLA0002Podrobný popis
Makita DUC353Z reťazová píla čierna, modrá| Balenie batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Objem olejovej nádrže | 0,2 L |
| Farba | Modrá, Čierna |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Dĺžka čepele | 35 cm |
| Automatické mazanie | Áno |
| Rýchlosť reťaze | 20 m/s |
| Popis bloku | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Rozstup reťaze | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Hĺbka | 773 mm |
| Šírka | 215 mm |
| Výška | 235 mm |
| Hmotnosť | 5,2 kg |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Upozornenia | Use appropriate protective equipment such as gloves and safety glasses., Keep the unit away from sources of heat and fire., Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point. |
| Hladina akustického výkonu | 100,4 dB |
| Hladina akustického tlaku | 87,7 dB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 088381832724 |
| Balenie batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Objem olejovej nádrže: | 0,2 L |
| Farba: | Modrá, Čierna |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Dĺžka čepele: | 35 cm |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Rýchlosť reťaze: | 20 m/s |
| Popis bloku: | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Rozstup reťaze: | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Hĺbka: | 773 mm |
| Šírka: | 215 mm |
| Výška: | 235 mm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Upozornenia: | Use appropriate protective equipment such as gloves and safety glasses., Keep the unit away from sources of heat and fire., Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point. |
| Hladina akustického výkonu: | 100,4 dB |
| Hladina akustického tlaku: | 87,7 dB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
