Makita DUC355Z reťazová píla čierna, modrá
Kód: NAKMAKPLA0007Podrobný popis
Makita DUC355Z reťazová píla čierna, modrá| Prenášanie puzdro | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Čierna, Modrá |
| Dĺžka čepele | 3,5 cm |
| Rýchlosť reťaze | 20 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0,2 L |
| Rozstup reťaze | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Typ motora | Striedavý |
| Vstupné napätie | 18 V |
| Popis bloku | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Rozchod reťaze | 1,1 mm |
| Dĺžka | 443 mm |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Výška | 235 mm |
| Šírka | 215 mm |
| Kapacita batérie | 6 Ah |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Vstupné striedavé napätie | 18 V |
| Vyberateľná batéria | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Upozornenia | Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point., Keep the unit away from sources of heat and fire., Use appropriate protective equipment such as gloves and safety glasses. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 088381870641 |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Balenie batérií: | Nie |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Dĺžka čepele: | 3,5 cm |
| Rýchlosť reťaze: | 20 m/s |
| Objem olejovej nádrže: | 0,2 L |
| Rozstup reťaze: | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Typ motora: | Striedavý |
| Vstupné napätie: | 18 V |
| Popis bloku: | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Rozchod reťaze: | 1,1 mm |
| Dĺžka: | 443 mm |
| Hmotnosť: | 4,7 kg |
| Výška: | 235 mm |
| Šírka: | 215 mm |
| Kapacita batérie: | 6 Ah |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Vstupné striedavé napätie: | 18 V |
| Vyberateľná batéria: | Áno |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Upozornenia: | Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point., Keep the unit away from sources of heat and fire., Use appropriate protective equipment such as gloves and safety glasses. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
