TCL V6C 55V6C televízor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Kovová 270 cd/m²
Kód: TVATCLLCD0134Podrobný popis
TCL V6C 55V6C televízor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Kovová 270 cd/m²| Rýchle prepínanie HDMI | Áno |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| RF konektor typu | F, IEC |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Počet RF portov | 2 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Dolby Vision | Áno |
| Prehrávanie z USB | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), HDR 10+, Dolby Vision |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | TCL AiPQ Pro Processor |
| Automatický pohotovostný režim | Áno |
| AMD FreeSync | Nie |
| Kompresné formáty videa | H.264, MPEG2, H.265 |
| Herný režim | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Redukcia šumu | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Master |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Typ diaľkového ovládača | RC833A |
| Montážna sada | Nie |
| Hĺbka stojana (palce) | 25,5 cm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 8,92 kg |
| Hmotnosť (bez stojana) | 8,8 kg |
| Výška (bez stojana) | 711 mm |
| Výška (s podstavcom) | 750 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 72 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1226 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1226 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 255 mm |
| Šírka stojana | 105 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 61 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 90 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Režim úspory energie | Áno |
| Štandard farebného gamutu | NTSC |
| Pomer maximálnej svietivosti | 65% |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| LED podsvietenie | Áno |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie | PPI (Picture Performance Index) 2500 |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 138,8 cm |
| Jas displeja | 270 cd/m² |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Odozva | 6,5 ms |
| Kontrastný pomer (typický) | 3000:1 |
| Technológia zobrazenia | DLED |
| Automatická úprava hlasitosti | Áno |
| RMS výkon | 20 W |
| Ekvalizér | Áno |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Miracast | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Profily Bluetooth | HID, A2DP |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bezrámový dizajn | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ stojana | Nožičky |
| Farba | Kovová |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Šírka balenia | 1335 mm |
| Výška balenia | 825 mm |
| Hĺbka balenia | 124 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 12,5 kg |
| Návod na použitie | Áno |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Áno |
| Stojan | yes |
| Elektrická sieť | Áno |
| DVB-T2 tuner | Áno |
| Smart TV aplikácie | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+, Google Play Apps |
| Ovládanie pohybom | Áno |
| Analógový tuner | Áno |
| Wi-Fi ready | Áno |
| Dizajn bez rámčekov | Áno |
| 3D kompatibilita | Nie |
| HDMI | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2242533 |
| TCL technológie (AV/TV) | Chromecast Built-In, Motion Clarity, HVA Screen, T-cast, 4K HDR Display |
| Aplikácie pre životný štýl | Google Apps |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Video aplikácie | Twitch, YouTube, Disney+, ITV Hub, ITV X, BBC iPlayer, Google TV, All 4, HBO, My5, NOW TV, Netflix, Amazon Prime Video |
| Internetová televízia | Áno |
| Zrkadlenie obrazovky | Áno |
| Poskytovaný OS | Google TV |
| Platforma na distribúciu aplikácií | Google Play |
| Smart TV | Áno |
| Hudobné aplikácie | Spotify |
| Verzia operačného systému | 12 |
| HbbTV | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.2 |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Programovacie obdobie | 8 dni |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Nie |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Počet OSD jazykov | 59 |
| Systém ovládania | Diaľkový ovládač |
| Automatické vypnutie | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Formát analógového signálu | NTSC, PAL BG, PAL L, SECAM L, SECAM D/K, PAL I |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901292525989 |
| Rýchle prepínanie HDMI: | Áno |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| RF konektor typu: | F, IEC |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Počet RF portov: | 2 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Dolby Vision: | Áno |
| Prehrávanie z USB: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), HDR 10+, Dolby Vision |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | TCL AiPQ Pro Processor |
| Automatický pohotovostný režim: | Áno |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Kompresné formáty videa: | H.264, MPEG2, H.265 |
| Herný režim: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Redukcia šumu: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Master |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Typ diaľkového ovládača: | RC833A |
| Montážna sada: | Nie |
| Hĺbka stojana (palce): | 25,5 cm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 8,92 kg |
| Hmotnosť (bez stojana): | 8,8 kg |
| Výška (bez stojana): | 711 mm |
| Výška (s podstavcom): | 750 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 72 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1226 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1226 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 255 mm |
| Šírka stojana: | 105 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 61 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 90 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Štandard farebného gamutu: | NTSC |
| Pomer maximálnej svietivosti: | 65% |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega Contrast |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie: | PPI (Picture Performance Index) 2500 |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 138,8 cm |
| Jas displeja: | 270 cd/m² |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Odozva: | 6,5 ms |
| Kontrastný pomer (typický): | 3000:1 |
| Technológia zobrazenia: | DLED |
| Automatická úprava hlasitosti: | Áno |
| RMS výkon: | 20 W |
| Ekvalizér: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Miracast: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Profily Bluetooth: | HID, A2DP |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Farba: | Kovová |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Šírka balenia: | 1335 mm |
| Výška balenia: | 825 mm |
| Hĺbka balenia: | 124 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 12,5 kg |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hybrid Log Gamma (HLG): | Áno |
| Stojan: | yes |
| Elektrická sieť: | Áno |
| DVB-T2 tuner: | Áno |
| Smart TV aplikácie: | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+, Google Play Apps |
| Ovládanie pohybom: | Áno |
| Analógový tuner: | Áno |
| Wi-Fi ready: | Áno |
| Dizajn bez rámčekov: | Áno |
| 3D kompatibilita: | Nie |
| HDMI: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2242533 |
| TCL technológie (AV/TV): | Chromecast Built-In, Motion Clarity, HVA Screen, T-cast, 4K HDR Display |
| Aplikácie pre životný štýl: | Google Apps |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Video aplikácie: | Twitch, YouTube, Disney+, ITV Hub, ITV X, BBC iPlayer, Google TV, All 4, HBO, My5, NOW TV, Netflix, Amazon Prime Video |
| Internetová televízia: | Áno |
| Zrkadlenie obrazovky: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Google TV |
| Platforma na distribúciu aplikácií: | Google Play |
| Smart TV: | Áno |
| Hudobné aplikácie: | Spotify |
| Verzia operačného systému: | 12 |
| HbbTV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.2 |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Programovacie obdobie: | 8 dni |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Nie |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 59 |
| Systém ovládania: | Diaľkový ovládač |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Formát analógového signálu: | NTSC, PAL BG, PAL L, SECAM L, SECAM D/K, PAL I |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
