Reťazová píla 50 cm, 54 V DCMCS575X1 DEWALT
Kód: NAKDEWPLA0012Podrobný popis
Reťazová píla 50 cm, 54 V DCMCS575X1 DEWALT| Prenášanie puzdro | Nie |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Dĺžka čepele | 50 cm |
| Rýchlosť reťaze | 15 m/s |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Kapacita batérie | 9 Ah |
| Upozornenia | Use appropriate protective equipment such as gloves and safety glasses., Keep the unit away from sources of heat and fire., Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 5035048751619 |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Dĺžka čepele: | 50 cm |
| Rýchlosť reťaze: | 15 m/s |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Kapacita batérie: | 9 Ah |
| Upozornenia: | Use appropriate protective equipment such as gloves and safety glasses., Keep the unit away from sources of heat and fire., Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
