Gembird TA-UC-PDQC65-01-BK nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný
Kód: LADGEMSIC0004Podrobný popis
Gembird TA-UC-PDQC65-01-BK nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný| Technológia rýchleho nabíjania | Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet výstupov | 3 výstupy/výstupov |
| Verzia USB Power Delivery až do | 360 W |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Prvky ochrany napájania | Prehriatie, Skrat, Prepätie, Preťaženie |
| Typ zdroja | AC |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 3 |
| Princíp fungovania | Kontakt |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Hmotnosť | 45 g |
| Hĺbka | 106 mm |
| Šírka | 39 mm |
| Výška | 34 mm |
| Výstupný výkon portu 3 | 45 W |
| Port 1 výstupný prúd | 3,25 A |
| Výstupný prúd (5V) | 3 A |
| Výstupné napätie (max) | 20 V |
| Výstupný výkon portu 2 | 20 W |
| Výstupný výkon | 65 W |
| Typ konektora | Typ C |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Vstupný prúd | 1.5 A |
| Kompatibilné typy elektrických zásuviek | EU |
| Výstupný prúd (12) | 3 A |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Výstupný výkon portu 1 | 45 W |
| Maximálny výkon | 65 W |
| Výstupný prúd adaptéru | 3,25 A |
| Výstupný prúd (9V) | 3 A |
| Výstupný prúd portu 3 | 2,25 A |
| Port 2 výstupný prúd | 3,25 A |
| Výkon adaptéru | 360 W |
| Výstupný prúd (15 V) | 3 A |
| Výstupný prúd (20 V) | 3,25 A |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia | 172 g |
| Hĺbka balenia | 40 mm |
| Výška balenia | 120 mm |
| Šírka balenia | 90 mm |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS |
| Upozornenia | Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8716309128650 |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet výstupov: | 3 výstupy/výstupov |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 360 W |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie, Skrat, Prepätie, Preťaženie |
| Typ zdroja: | AC |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 3 |
| Princíp fungovania: | Kontakt |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Hmotnosť: | 45 g |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Šírka: | 39 mm |
| Výška: | 34 mm |
| Výstupný výkon portu 3: | 45 W |
| Port 1 výstupný prúd: | 3,25 A |
| Výstupný prúd (5V): | 3 A |
| Výstupné napätie (max): | 20 V |
| Výstupný výkon portu 2: | 20 W |
| Výstupný výkon: | 65 W |
| Typ konektora: | Typ C |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Vstupný prúd: | 1.5 A |
| Kompatibilné typy elektrických zásuviek: | EU |
| Výstupný prúd (12): | 3 A |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Výstupný výkon portu 1: | 45 W |
| Maximálny výkon: | 65 W |
| Výstupný prúd adaptéru: | 3,25 A |
| Výstupný prúd (9V): | 3 A |
| Výstupný prúd portu 3: | 2,25 A |
| Port 2 výstupný prúd: | 3,25 A |
| Výkon adaptéru: | 360 W |
| Výstupný prúd (15 V): | 3 A |
| Výstupný prúd (20 V): | 3,25 A |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 172 g |
| Hĺbka balenia: | 40 mm |
| Výška balenia: | 120 mm |
| Šírka balenia: | 90 mm |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS |
| Upozornenia: | Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
