iBOX C-43 Slim GaN PD30W sieťová nabíjačka, čierna
Kód: LADIBOSIC0014Podrobný popis
iBOX C-43 Slim GaN PD30W sieťová nabíjačka, čierna| Počet portov USB typu A | 1 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Typ zdroja | AC |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Výška | 13 mm |
| Hmotnosť | 48 g |
| Šírka | 45 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| QuickCharge 3.0 | Áno |
| Výstupný prúd adaptéru | 3 A |
| Vstupné napätie | 100 - 240 AC |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Maximálny výkon | 30 W |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Univerzálna zástrčka | Áno |
| Ochrana proti skratu | Áno |
| Ochrana proti prepätiu | Áno |
| Ochrana preťaženia | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Upozornenia | Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5903968681241 |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Typ zdroja: | AC |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Výška: | 13 mm |
| Hmotnosť: | 48 g |
| Šírka: | 45 mm |
| Hĺbka: | 85 mm |
| QuickCharge 3.0: | Áno |
| Výstupný prúd adaptéru: | 3 A |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 AC |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Maximálny výkon: | 30 W |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Univerzálna zástrčka: | Áno |
| Ochrana proti skratu: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Ochrana preťaženia: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
