iBOX C-65 Black, GaN 65W univerzálna nabíjačka Britská zástrčka
Kód: LADIBOSIC0019Podrobný popis
iBOX C-65 Black, GaN 65W univerzálna nabíjačka Britská zástrčka| Prvky ochrany napájania | OCP, Prepätie, SCP, Prehriatie, Ochrana proti skratu, Nadmerná záťaž, Prepäťová ochrana, OVP, OTP |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Typ zdroja | AC |
| Šírka | 36 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Príkon | 65 W |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Vstupný prúd | 1.5 A |
| Farba | Čierna |
| Výstupné napätie | 5 V |
| Dodávané káble | USB-C na USB-C |
| Konektor 1 | Zástrčka typu G |
| Upozornenia | Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5903968681340 |
| Prvky ochrany napájania: | OCP, Prepätie, SCP, Prehriatie, Ochrana proti skratu, Nadmerná záťaž, Prepäťová ochrana, OVP, OTP |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Typ zdroja: | AC |
| Šírka: | 36 mm |
| Výška: | 32 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Príkon: | 65 W |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Vstupný prúd: | 1.5 A |
| Farba: | Čierna |
| Výstupné napätie: | 5 V |
| Dodávané káble: | USB-C na USB-C |
| Konektor 1: | Zástrčka typu G |
| Upozornenia: | Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
