iBOX C-65 White, GaN 65W univerzálna nabíjačka Britská zástrčka
Kód: LADIBOSIC0018Podrobný popis
iBOX C-65 White, GaN 65W univerzálna nabíjačka Britská zástrčka| Prvky ochrany napájania | Prepäťová ochrana, Prehriatie, Nadmerná záťaž, OCP, Prepätie, SCP, OVP, OTP, Ochrana proti skratu |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Typ zdroja | AC |
| Šírka | 36 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Vstupný prúd | 1.5 A |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Príkon | 65 W |
| Počet USB portov | 3 |
| Počet portov USB typu A | 1 |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Farba | Biela |
| Dodávané káble | USB-C na USB-C |
| Konektor 1 | Zástrčka typu G |
| Upozornenia | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5903968681357 |
| Prvky ochrany napájania: | Prepäťová ochrana, Prehriatie, Nadmerná záťaž, OCP, Prepätie, SCP, OVP, OTP, Ochrana proti skratu |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Typ zdroja: | AC |
| Šírka: | 36 mm |
| Výška: | 32 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |
| Vstupný prúd: | 1.5 A |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Príkon: | 65 W |
| Počet USB portov: | 3 |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Farba: | Biela |
| Dodávané káble: | USB-C na USB-C |
| Konektor 1: | Zástrčka typu G |
| Upozornenia: | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
