Qoltec 52419 65W GaN super rýchla nabíjačka| 5-20V | 3-3,25A | USB-C 3.1
Kód: LADQOCSIC0046Podrobný popis
Qoltec 52419 65W GaN super rýchla nabíjačka| 5-20V | 3-3,25A | USB-C 3.1| Typ napájania | Vnútorný |
| Kompatibilita značky | Univerzálne |
| Výstupný výkon | 65 W |
| Účel | Laptop |
| Výstupné napätie | 20 V |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Prvky ochrany napájania | Nadmerná záťaž, Prepäťová ochrana, Prehriatie, Ochrana proti skratu |
| Vstupná frekvencia | 50-60 Hz |
| Výstupný prúd | 3,25 A |
| Prúd | Striedavý prúd – jednosmerný prúd |
| Šírka | 120 mm |
| Dĺžka | 35 mm |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Hmotnosť | 150 g |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Čierna |
| Dodávané káble | AC |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not dispose of in the normal waste bin., Do not open the power supply housing., Protect against moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901878524191 |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Kompatibilita značky: | Univerzálne |
| Výstupný výkon: | 65 W |
| Účel: | Laptop |
| Výstupné napätie: | 20 V |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Prvky ochrany napájania: | Nadmerná záťaž, Prepäťová ochrana, Prehriatie, Ochrana proti skratu |
| Vstupná frekvencia: | 50-60 Hz |
| Výstupný prúd: | 3,25 A |
| Prúd: | Striedavý prúd – jednosmerný prúd |
| Šírka: | 120 mm |
| Dĺžka: | 35 mm |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Výška: | 30 mm |
| Farba: | Čierna |
| Dodávané káble: | AC |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not dispose of in the normal waste bin., Do not open the power supply housing., Protect against moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
