Samsung EP-T1510NBEGEU nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný
Kód: LADSA1SIC0045Podrobný popis
Samsung EP-T1510NBEGEU nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ zdroja | AC |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Šírka | 37 mm |
| Hmotnosť | 38,5 g |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výška | 22,5 mm |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd adaptéru | 2 A |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Maximálny výkon | 15 W |
| Výstupné napätie (max) | 9 V |
| Farba | Čierna |
| HS kód | 85044095 |
| Upozornenia | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8806092709874 |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ zdroja: | AC |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Šírka: | 37 mm |
| Hmotnosť: | 38,5 g |
| Hĺbka: | 55 mm |
| Výška: | 22,5 mm |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd adaptéru: | 2 A |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Maximálny výkon: | 15 W |
| Výstupné napätie (max): | 9 V |
| Farba: | Čierna |
| HS kód: | 85044095 |
| Upozornenia: | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
