Samsung EP-T5020 Laptop, Smartfón, Tablet Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný
Kód: LADSA1SIC0048Podrobný popis
Samsung EP-T5020 Laptop, Smartfón, Tablet Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný| Typ zdroja | AC |
| Verzia USB Power Delivery až do | 50 W |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 2 |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| Technológia rýchleho nabíjania | Super Fast Charging 2.0 |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Kompatibilné nabíjačky | Laptop, Tablet, Smartfón |
| Kompatibilita | • Super Fast Charging : Galaxy S10 5G, Galaxy Note10, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip3 & Later / Galaxy A90 5G, A80, A70, A52, A33, A23, A05, A15 & Later / Galaxy M31s, M51, M62, M23, M53, M14 & Later / Galaxy Tab S7 & Later • Super Fast Charging 2.0 : Galaxy Note 10+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S24+, Galaxy S24 Ultra / Galaxy Tab S7 & Later |
| Hĺbka | 28 mm |
| Šírka | 49,5 mm |
| Výška | 90,8 mm |
| Hmotnosť | 127,1 g |
| Výstupné napätie (max) | 5 V |
| Vstupné napätie | 100-240 V |
| Vstupný prúd | 3 A |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-A |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8806095720838 |
| Typ zdroja: | AC |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 50 W |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 2 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Super Fast Charging 2.0 |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Kompatibilné nabíjačky: | Laptop, Tablet, Smartfón |
| Kompatibilita: | • Super Fast Charging : Galaxy S10 5G, Galaxy Note10, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip3 & Later / Galaxy A90 5G, A80, A70, A52, A33, A23, A05, A15 & Later / Galaxy M31s, M51, M62, M23, M53, M14 & Later / Galaxy Tab S7 & Later • Super Fast Charging 2.0 : Galaxy Note 10+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S24+, Galaxy S24 Ultra / Galaxy Tab S7 & Later |
| Hĺbka: | 28 mm |
| Šírka: | 49,5 mm |
| Výška: | 90,8 mm |
| Hmotnosť: | 127,1 g |
| Výstupné napätie (max): | 5 V |
| Vstupné napätie: | 100-240 V |
| Vstupný prúd: | 3 A |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-A |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
