Sieťová nabíjačka iBOX C-41 USB 2A, 1 port USB, kábel microUSB, Biely
Kód: LADIBOSIC0012Podrobný popis
Sieťová nabíjačka iBOX C-41 USB 2A, 1 port USB, kábel microUSB, Biely| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Konektor USB | Micro-USB A, USB Typ-A |
| Rýchle nabíjanie | Nie |
| Počet USB portov | 1 |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Typ zdroja | AC |
| Hĺbka | 73 mm |
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 23 mm |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie | 110 - 240 V |
| Maximálny výkon | 12 W |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Výstupný prúd adaptéru | 2,4 A |
| Farba | Biela |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Univerzálna zástrčka | Áno |
| Ochrana proti prepätiu | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Ochrana preťaženia | Áno |
| Ochrana proti skratu | Áno |
| Upozornenia | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5903968680954 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Konektor USB: | Micro-USB A, USB Typ-A |
| Rýchle nabíjanie: | Nie |
| Počet USB portov: | 1 |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Typ zdroja: | AC |
| Hĺbka: | 73 mm |
| Šírka: | 35 mm |
| Výška: | 23 mm |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie: | 110 - 240 V |
| Maximálny výkon: | 12 W |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Výstupný prúd adaptéru: | 2,4 A |
| Farba: | Biela |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Univerzálna zástrčka: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Ochrana preťaženia: | Áno |
| Ochrana proti skratu: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
