4D2SZ Komoda ONDA 200x45x85 čierna
Kód: KOYCMMZPM0130Podrobný popis
4D2SZ Komoda ONDA 200x45x85 čierna| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Komoda x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Farba dverí | Čierna |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Ďalšie informácie | Závesy s tichým zatváraním, Fronty bez rukoväte, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Nábytok na vlastnú montáž, Čelá vyčnievajú nad pracovnú dosku |
| Materiál dverí | MDF |
| Farba nohy | Čierna |
| Kolekcia | ONDA |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Vrchný náter | Artisan dub |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Police | Áno |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Počet skladovacích zásuviek | 2 |
| Zásuvky | Áno |
| Materiál nožičiek | Kov |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Predmontované | Nie |
| Vnútorná farba | Čierna |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Otočné kolieska | Nie |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet políc | 3 police/políc |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Výška nôh | 19 cm |
| Šírka | 2000 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Počet balení | 3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815009006 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Komoda x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Farba dverí: | Čierna |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Ďalšie informácie: | Závesy s tichým zatváraním, Fronty bez rukoväte, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Nábytok na vlastnú montáž, Čelá vyčnievajú nad pracovnú dosku |
| Materiál dverí: | MDF |
| Farba nohy: | Čierna |
| Kolekcia: | ONDA |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Vrchný náter: | Artisan dub |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Police: | Áno |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Počet skladovacích zásuviek: | 2 |
| Zásuvky: | Áno |
| Materiál nožičiek: | Kov |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Predmontované: | Nie |
| Vnútorná farba: | Čierna |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet políc: | 3 police/políc |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Výška nôh: | 19 cm |
| Šírka: | 2000 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Počet balení: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
