Cama K VIVA BI/BI+S príborník a bufetový doplnok do obývacej izby 3 dvere/dverí
Kód: KOYCMMZPM0044Podrobný popis
Cama K VIVA BI/BI+S príborník a bufetový doplnok do obývacej izby 3 dvere/dverí| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Ďalšie informácie | Lamely (vložky) otvárajúce sa smerom nahor, V závislosti od spôsobu montáže môže byť výška skrinky 78,5 cm (v nástennej verzii) alebo 80 cm (vo vertikálnej verzii), Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Stredový predný otvor zľava doprava, Stojaca alebo závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vnútorný matný priestor komory, Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Vnútri vonkajších skriniek po dve police, vnútri strednej skrinky jedna polica, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Predné časti otvárajúce sa do strán |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Vrchný náter | Biela |
| Materiál zvyšných dielov | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Kolekcia | VIVA |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba zvyšných dielov | Dub sonoma |
| Hrúbka materiálu | 1,6 cm |
| Počet políc | 5 police/políc |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Štýl | Moderné |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál povrchu ostatných častí | laminát |
| Materiál povrchu | laminát |
| Systém otvárania dvierok | Otvárací mechanizmus |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc | drevotrieska |
| Hĺbka | 450 mm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 800 mm |
| Počet obalových krabíc | 3 |
| Hmotnosť vrátane balenia | 66,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 156 x 51 x 10 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 15,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 81,5 x 63,5 x 7 cm |
| Rozmery druhého balenia | 82 x 54,5 x 5,5 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 13,5 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 37,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815002465 |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Ďalšie informácie: | Lamely (vložky) otvárajúce sa smerom nahor, V závislosti od spôsobu montáže môže byť výška skrinky 78,5 cm (v nástennej verzii) alebo 80 cm (vo vertikálnej verzii), Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Stredový predný otvor zľava doprava, Stojaca alebo závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vnútorný matný priestor komory, Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Vnútri vonkajších skriniek po dve police, vnútri strednej skrinky jedna polica, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Predné časti otvárajúce sa do strán |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Vrchný náter: | Biela |
| Materiál zvyšných dielov: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Kolekcia: | VIVA |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba zvyšných dielov: | Dub sonoma |
| Hrúbka materiálu: | 1,6 cm |
| Počet políc: | 5 police/políc |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Štýl: | Moderné |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál povrchu ostatných častí: | laminát |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Systém otvárania dvierok: | Otvárací mechanizmus |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc: | drevotrieska |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Šírka: | 1500 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Počet obalových krabíc: | 3 |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 66,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 156 x 51 x 10 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 15,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 81,5 x 63,5 x 7 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 82 x 54,5 x 5,5 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 13,5 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 37,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
