Cama Komoda Volare 200 x 39 x 75 cm čierna/orech + krb
Kód: KOYCMMZPM0142Podrobný popis
Cama Komoda Volare 200 x 39 x 75 cm čierna/orech + krb| Tvar | Obdĺžnikový |
| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Štýl | Moderné |
| Úchyty | Nie |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 20 kg |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Sklopný | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Farba nohy | Čierna |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Nohy | Áno |
| Farba | Čierna, Vlašský orech |
| Stohovateľné | Nie |
| Otočné kolieska | Nie |
| Výklopné veko | Áno |
| Zrkadlo | Nie |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 2000 mm |
| Farby plameňov | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Elektrický krb | Áno |
| Funkcia vykurovania | 16 - 28℃ |
| Správa napájania | 220-240V~ 50Hz |
| Materiál dverí | MDF, drevotrieskové dosky |
| Materiál nožičiek | Plast |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Upozornenia | Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over., Do not overload shelves or drawers to prevent damage., Be careful during installation not to damage edges or surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815009754 |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Štýl: | Moderné |
| Úchyty: | Nie |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 20 kg |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Sklopný: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Farba nohy: | Čierna |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Nohy: | Áno |
| Farba: | Čierna, Vlašský orech |
| Stohovateľné: | Nie |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Výklopné veko: | Áno |
| Zrkadlo: | Nie |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 2000 mm |
| Farby plameňov: | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Elektrický krb: | Áno |
| Funkcia vykurovania: | 16 - 28℃ |
| Správa napájania: | 220-240V~ 50Hz |
| Materiál dverí: | MDF, drevotrieskové dosky |
| Materiál nožičiek: | Plast |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Upozornenia: | Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over., Do not overload shelves or drawers to prevent damage., Be careful during installation not to damage edges or surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
