Cama Volare komoda 200 x 39 x 75 cm čierna/san sebastian + krb
Kód: KOYCMMZPM0143Podrobný popis
Cama Volare komoda 200 x 39 x 75 cm čierna/san sebastian + krb| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Farba dverí | San sebastian |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Materiál nožičiek | Plast |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Farba nohy | Čierna |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Sklopný | Nie |
| Štýl | Moderné |
| Úchyty | Nie |
| Nohy | Áno |
| Otočné kolieska | Nie |
| Výklopné veko | Áno |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 2000 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Výška | 750 mm |
| Elektrický krb | Áno |
| Funkcia vykurovania | 16 - 28℃ |
| Farby plameňov | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Správa napájania | 220-240V~ 50Hz |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál dverí | MDF, drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Upozornenia | Do not overload shelves or drawers to prevent damage., Be careful during installation not to damage edges or surfaces., Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815009761 |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Farba dverí: | San sebastian |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Materiál nožičiek: | Plast |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Farba nohy: | Čierna |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Sklopný: | Nie |
| Štýl: | Moderné |
| Úchyty: | Nie |
| Nohy: | Áno |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Výklopné veko: | Áno |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 2000 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Výška: | 750 mm |
| Elektrický krb: | Áno |
| Funkcia vykurovania: | 16 - 28℃ |
| Farby plameňov: | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Správa napájania: | 220-240V~ 50Hz |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál dverí: | MDF, drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Upozornenia: | Do not overload shelves or drawers to prevent damage., Be careful during installation not to damage edges or surfaces., Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
