PAFOS komoda s elektrickým krbom 180x42x82 cm biela matná
Kód: KOYCMMZPM0091Podrobný popis
PAFOS komoda s elektrickým krbom 180x42x82 cm biela matná| Nastavte obsah | Krb x1, Komoda x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Ďalšie informácie | V strede je jedna klapka, ktorá sa otvára smerom nadol, Fronty bez rukoväte, Vo vnútri skríň po jednej polici, Nábytok na vlastnú montáž, Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃ |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka | Biela |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Vnútorná farba | Biela |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál police | Drevotrieskové dosky |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrkadlo | Nie |
| Úchyty | Nie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Vrchná farba stola | Biela |
| Štýl | Moderné |
| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Materiál povrchu dvierok | Fólie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Farba nohy | Čierna |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Systém otvárania dvierok | Smerom dovnútra, nadol |
| Farba | Biela |
| Výklopné veko | Áno |
| Materiál nožičiek | Plastové |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Hmotnosť prvého balenia | 26 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 34 kg |
| Rozmery prvého balenia | 191,5 x 46 x 9,5 cm |
| Rozmery druhého balenia | 91 x 56 x 19 cm |
| Počet balení | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815006838 |
| Nastavte obsah: | Krb x1, Komoda x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Ďalšie informácie: | V strede je jedna klapka, ktorá sa otvára smerom nadol, Fronty bez rukoväte, Vo vnútri skríň po jednej polici, Nábytok na vlastnú montáž, Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃ |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Vnútorná farba: | Biela |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál police: | Drevotrieskové dosky |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrkadlo: | Nie |
| Úchyty: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Vrchná farba stola: | Biela |
| Štýl: | Moderné |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Materiál povrchu dvierok: | Fólie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Farba nohy: | Čierna |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Systém otvárania dvierok: | Smerom dovnútra, nadol |
| Farba: | Biela |
| Výklopné veko: | Áno |
| Materiál nožičiek: | Plastové |
| Šírka: | 1800 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Hmotnosť prvého balenia: | 26 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 34 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 191,5 x 46 x 9,5 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 91 x 56 x 19 cm |
| Počet balení: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
