Topeshop K120 BIEL 2X3 skrinka so zásuvkami
Kód: KOYTOHZPM0029Podrobný popis
Topeshop K120 BIEL 2X3 skrinka so zásuvkami| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Komoda x 1 |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie | Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte, Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Zásuvky na valčekových výsuvoch sú zárukou pohodlného a predovšetkým bezpečného používania. |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Štýl | Moderné |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet zásuviek | 6 zásuvka/zásuviek |
| Kolekcia | KARO |
| Farba | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Úchyty | Nie |
| Výška | 1200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 44,5 kg |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Počet balení | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5902838460290 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Komoda x 1 |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie: | Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte, Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Zásuvky na valčekových výsuvoch sú zárukou pohodlného a predovšetkým bezpečného používania. |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Štýl: | Moderné |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet zásuviek: | 6 zásuvka/zásuviek |
| Kolekcia: | KARO |
| Farba: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Úchyty: | Nie |
| Výška: | 1200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 44,5 kg |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 750 mm |
| Počet balení: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
