Lis na citrusy Black+Decker BXCJ350E (350 W)
Kód: AGDBDEWYC0006Podrobný popis
Lis na citrusy Black+Decker BXCJ350E (350 W)| Farba | Šedá, Čierna |
| Nádoba na džús | Áno, 0,65 L |
| Odtokový set | Áno |
| Nádoba na dužinu | Áno |
| Úchyty | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Nie |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke | Áno |
| Typ produktu | Lis na citrusy |
| Hmotnosť | 1,92 kg |
| Príkon | 350 W |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Materiál filtra | Nerezová oceľ |
| Počet lisovacích kužeľov | 2 |
| Lis na citrusové plody | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Citrus juicers |
|---|---|
| EAN: | 8432406240087 |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Nádoba na džús: | Áno, 0,65 L |
| Odtokový set: | Áno |
| Nádoba na dužinu: | Áno |
| Úchyty: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Nie |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke: | Áno |
| Typ produktu: | Lis na citrusy |
| Hmotnosť: | 1,92 kg |
| Príkon: | 350 W |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Materiál filtra: | Nerezová oceľ |
| Počet lisovacích kužeľov: | 2 |
| Lis na citrusové plody: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
