Acrylmed MULTICHLOR 3 v 1 Multifunkčné tablety uvoľňujúce chlór 200 g – 1 kg
Kód: CHPAC5SCZ0017Podrobný popis
Acrylmed MULTICHLOR 3 v 1 Multifunkčné tablety uvoľňujúce chlór 200 g – 1 kg| Vhodné pre | Bazén |
| Forma | Tabletka |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Hmotnosť tablety | 200 g |
| Typ dávkovača | Plastová nádoba |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Upozornenia | Do not pour into drains., Use in well-ventilated areas., Avoid contact with skin and eyes. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857041228 |
| Vhodné pre: | Bazén |
| Forma: | Tabletka |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Hmotnosť tablety: | 200 g |
| Typ dávkovača: | Plastová nádoba |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Upozornenia: | Do not pour into drains., Use in well-ventilated areas., Avoid contact with skin and eyes. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
