Acrylmed TRIOCHLOR Chlórové tablety s predĺženým účinkom 20 g / 3 kg
Kód: CHPAC5SCZ0023Podrobný popis
Acrylmed TRIOCHLOR Chlórové tablety s predĺženým účinkom 20 g / 3 kg| Forma | Tabletka |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Hmotnosť tablety | 20 g |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Upozornenia | Use in well-ventilated areas., Do not pour into drains., Avoid contact with skin and eyes. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857041372 |
| Forma: | Tabletka |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Hmotnosť tablety: | 20 g |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Upozornenia: | Use in well-ventilated areas., Do not pour into drains., Avoid contact with skin and eyes. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
