Acrylmed TRIOCHLOR Chlórové tablety s predĺženým účinkom 200 g tableta 1 kg
Kód: CHPAC5SCZ0024Podrobný popis
Acrylmed TRIOCHLOR Chlórové tablety s predĺženým účinkom 200 g tableta 1 kg| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Typ dávkovača | Plastová nádoba |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hmotnosť tablety | 200 g |
| Upozornenia | Avoid contact with skin and eyes., Do not pour into drains., Use in well-ventilated areas. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857041310 |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Typ dávkovača: | Plastová nádoba |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Hmotnosť tablety: | 200 g |
| Upozornenia: | Avoid contact with skin and eyes., Do not pour into drains., Use in well-ventilated areas. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
