Dreame X50 Ultra Complete čistiaci robot (Čierna)
Kód: AGDRMAROS0035Podrobný popis
Dreame X50 Ultra Complete čistiaci robot (Čierna)| Podporované typy povrchov | linoleum, Dlaždice, Tvrdá podlaha, Parkety, laminát, Drevo, Koberec |
| Mokré stieranie | Áno |
| Zdvíhanie mopových podložiek | Áno |
| Kapacita prachu (základňa) | 3,2 L |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Samovysúšanie horúcim vzduchom | Áno |
| Kapacita prachu (úplná) | 3,6 l |
| Funkcie základňovej stanice | Nabíjanie, čistenie |
| Samovyprázdňovacia nádoba na prach | Áno |
| Wi-Fi pásmo | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Kapacita prachu (vysávač) | 0,4 L |
| Funguje s Apple Siri | Áno |
| Automatický návrat k základni | Áno |
| Typ navigácie | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,06 L |
| Detekcia prekážok | Áno |
| Obsah balenia | Mopovacia hlava x 2, Čistiaci nástroj x 1, Stručná príručka x 1, Predĺženie rampy základňovej stanice x 1, Napájací kábel x 1, Robot x 1, Čistiaca kvapalina x 1, Vrecko na prach x 5, Návod na použitie x 1, Nádoba na prach x 1, Bočná kefa x 3, Nabíjacia a čistiaca stanica x 1, Ochranný kryt hlavnej kefy x 1, Čistiaci roztok x 1, Utierky na mopovanie x 14, Hlavná kefa x 2, Filter x 3 |
| Výška | 111 mm |
| Priemer | 35 cm |
| Menovité napätie | 14,4 V, 220 - 240 V |
| Doba nabíjania | 4,5 h |
| Kapacita batérie | 6400 mAh |
| Doba chodu | 207 min |
| Menovitý výkon | 75 W |
| Prevádzková frekvencia (RF) | 2400–2483,5 MHz |
| Nabíjateľný | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Tvar | Kruh |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Sací výkon | 20000 Pa |
| Mop v cene | Áno |
| Typ filtra | EPA E11 |
| Filter | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit., Do not leave the cleaning robot unattended while in operation., Keep the product in a dry place, away from children. |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Rozmery základne | 457 x 340 x 590 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning robots |
|---|---|
| EAN: | 6977328065568 |
| Podporované typy povrchov: | linoleum, Dlaždice, Tvrdá podlaha, Parkety, laminát, Drevo, Koberec |
| Mokré stieranie: | Áno |
| Zdvíhanie mopových podložiek: | Áno |
| Kapacita prachu (základňa): | 3,2 L |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Samovysúšanie horúcim vzduchom: | Áno |
| Kapacita prachu (úplná): | 3,6 l |
| Funkcie základňovej stanice: | Nabíjanie, čistenie |
| Samovyprázdňovacia nádoba na prach: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Kapacita prachu (vysávač): | 0,4 L |
| Funguje s Apple Siri: | Áno |
| Automatický návrat k základni: | Áno |
| Typ navigácie: | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,06 L |
| Detekcia prekážok: | Áno |
| Obsah balenia: | Mopovacia hlava x 2, Čistiaci nástroj x 1, Stručná príručka x 1, Predĺženie rampy základňovej stanice x 1, Napájací kábel x 1, Robot x 1, Čistiaca kvapalina x 1, Vrecko na prach x 5, Návod na použitie x 1, Nádoba na prach x 1, Bočná kefa x 3, Nabíjacia a čistiaca stanica x 1, Ochranný kryt hlavnej kefy x 1, Čistiaci roztok x 1, Utierky na mopovanie x 14, Hlavná kefa x 2, Filter x 3 |
| Výška: | 111 mm |
| Priemer: | 35 cm |
| Menovité napätie: | 14,4 V, 220 - 240 V |
| Doba nabíjania: | 4,5 h |
| Kapacita batérie: | 6400 mAh |
| Doba chodu: | 207 min |
| Menovitý výkon: | 75 W |
| Prevádzková frekvencia (RF): | 2400–2483,5 MHz |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Tvar: | Kruh |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Sací výkon: | 20000 Pa |
| Mop v cene: | Áno |
| Typ filtra: | EPA E11 |
| Filter: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit., Do not leave the cleaning robot unattended while in operation., Keep the product in a dry place, away from children. |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Rozmery základne: | 457 x 340 x 590 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
