Ecovacs WINBOT W2 PRO OMNI 4500 mAh
Kód: AGDECOROS0055Podrobný popis
Ecovacs WINBOT W2 PRO OMNI 4500 mAh| Obsah balenia | Čistiaca handrička x 2, Karabína, Návod na použitie x 1, Bezpečnostný kábel x 1, Multifunkčná stanica x 1, Čistiaca kvapalina x 1, Napájací adaptér x 1 |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,06 L |
| Hlasové informácie | Áno |
| Podpora mobilnej aplikácie | Áno |
| Hrúbka skla | 3 mm |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Detekcia hrany | Áno |
| Farba | Biela |
| Minimálna veľkosť okna (š x v) | 30 x 40 cm |
| Úroveň hluku | 63 dB |
| Automatický návrat do východiskového bodu | Áno |
| Princíp fungovania | Sanie |
| Typ motora | Bezkartáčový motor |
| Hĺbka | 271 mm |
| Výška | 77 mm |
| Šírka | 271 mm |
| Dĺžka čiary | 1 m |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Hmotnosť základne | 5,5 kg |
| Rozmery základne | 312 x 215 x 327 mm |
| Dĺžka hadice | 5,5 m |
| Kapacita batérie | 4500 mAh |
| Menovitý výkon | 126 W |
| Prevádzková doba | 110 min |
| Typ batérie | Lítium |
| Vstupné napätie | 24 V |
| Sací výkon | 5500 Pa |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Výška balenia | 297 mm |
| Hĺbka balenia | 380 mm |
| Šírka balenia | 406 mm |
| Hmotnosť obalu balenia | 8,5 kg |
| Upozornenia | Keep the product in a dry place, away from children., Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit., Do not leave the cleaning robot unattended while in operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning robots |
|---|---|
| EAN: | 6970135033836 |
| Obsah balenia: | Čistiaca handrička x 2, Karabína, Návod na použitie x 1, Bezpečnostný kábel x 1, Multifunkčná stanica x 1, Čistiaca kvapalina x 1, Napájací adaptér x 1 |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,06 L |
| Hlasové informácie: | Áno |
| Podpora mobilnej aplikácie: | Áno |
| Hrúbka skla: | 3 mm |
| Vhodné pre: | Univerzálne |
| Detekcia hrany: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Minimálna veľkosť okna (š x v): | 30 x 40 cm |
| Úroveň hluku: | 63 dB |
| Automatický návrat do východiskového bodu: | Áno |
| Princíp fungovania: | Sanie |
| Typ motora: | Bezkartáčový motor |
| Hĺbka: | 271 mm |
| Výška: | 77 mm |
| Šírka: | 271 mm |
| Dĺžka čiary: | 1 m |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Hmotnosť základne: | 5,5 kg |
| Rozmery základne: | 312 x 215 x 327 mm |
| Dĺžka hadice: | 5,5 m |
| Kapacita batérie: | 4500 mAh |
| Menovitý výkon: | 126 W |
| Prevádzková doba: | 110 min |
| Typ batérie: | Lítium |
| Vstupné napätie: | 24 V |
| Sací výkon: | 5500 Pa |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Výška balenia: | 297 mm |
| Hĺbka balenia: | 380 mm |
| Šírka balenia: | 406 mm |
| Hmotnosť obalu balenia: | 8,5 kg |
| Upozornenia: | Keep the product in a dry place, away from children., Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit., Do not leave the cleaning robot unattended while in operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
