EZVIZ RS20 Pro - čistiaci robot, biely
Kód: AGDEZVROS0009Podrobný popis
EZVIZ RS20 Pro - čistiaci robot, biely| Počet úrovní nasávania | 4 |
| Kapacita prachu (úplná) | 0,35 L |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Funkcie základňovej stanice | Nabíjanie, Purification |
| Typ navigácie | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Integrované senzory | Ultrazvukový senzor |
| Podporované typy povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec, Dlaždice, Drevo |
| Detekcia schodiska | Áno |
| Automatický návrat k základni | Áno |
| Mokré stieranie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Rozpoznávanie hrán | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Detekcia prekážok | Áno |
| Samovyprázdňovacia nádoba na prach | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,1 L |
| Kapacita prachu (základňa) | 0,35 L |
| Typ kefy | Bočná kefa |
| Senzor prachu | Áno |
| Základňa | Áno |
| Jazyky návodu | Multi |
| Obsahuje sieťovú šnúru | Áno |
| Priemer | 36,5 cm |
| Rozmery základne (š x h x v) | 452 x 474 x 529 mm |
| Výška | 101 mm |
| Životnosť batérie | 300 m² |
| Vyžadované batérie | Áno |
| Nabíjateľný | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napätie batérie | 14,4 V |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Výstupné napätie základňovej stanice | 20 V |
| Spotreba elektrickej energie | 65 W |
| Doba chodu | 220 min |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Tvar | Kolo |
| Farba | Biela |
| Typ nádoby na prach (základňa) | Vrecko na prach |
| Podpora mobilnej aplikácie | Áno |
| Mop v cene | Áno |
| Sací výkon | 7200 Pa |
| Certifikáty zhody | REACH, RoHS, WEEE, CB, Smernica o nízkom napätí (LVD), CE |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning robots |
|---|---|
| EAN: | 6941545632902 |
| Počet úrovní nasávania: | 4 |
| Kapacita prachu (úplná): | 0,35 L |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Funkcie základňovej stanice: | Nabíjanie, Purification |
| Typ navigácie: | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Integrované senzory: | Ultrazvukový senzor |
| Podporované typy povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec, Dlaždice, Drevo |
| Detekcia schodiska: | Áno |
| Automatický návrat k základni: | Áno |
| Mokré stieranie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Rozpoznávanie hrán: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Detekcia prekážok: | Áno |
| Samovyprázdňovacia nádoba na prach: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,1 L |
| Kapacita prachu (základňa): | 0,35 L |
| Typ kefy: | Bočná kefa |
| Senzor prachu: | Áno |
| Základňa: | Áno |
| Jazyky návodu: | Multi |
| Obsahuje sieťovú šnúru: | Áno |
| Priemer: | 36,5 cm |
| Rozmery základne (š x h x v): | 452 x 474 x 529 mm |
| Výška: | 101 mm |
| Životnosť batérie: | 300 m² |
| Vyžadované batérie: | Áno |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napätie batérie: | 14,4 V |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Výstupné napätie základňovej stanice: | 20 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 65 W |
| Doba chodu: | 220 min |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Tvar: | Kolo |
| Farba: | Biela |
| Typ nádoby na prach (základňa): | Vrecko na prach |
| Podpora mobilnej aplikácie: | Áno |
| Mop v cene: | Áno |
| Sací výkon: | 7200 Pa |
| Certifikáty zhody: | REACH, RoHS, WEEE, CB, Smernica o nízkom napätí (LVD), CE |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
