Esperanza EHC016K Mechanické nástenné hodiny guľaté čierne
Kód: URPESPZGR0008Podrobný popis
Esperanza EHC016K Mechanické nástenné hodiny guľaté čierne| Vrátane batérií | Nie |
| Hĺbka | 36 mm |
| Priemer | 25 cm |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Indikátor teploty | Áno |
| Kalendár | Nie |
| Materiál rámu | Plast |
| Povrchový materiál | Sklo |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dismantle the clock case., Avoid contact with water and moisture. |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Clocks |
|---|---|
| EAN: | 5901299930069 |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Hĺbka: | 36 mm |
| Priemer: | 25 cm |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Indikátor teploty: | Áno |
| Kalendár: | Nie |
| Materiál rámu: | Plast |
| Povrchový materiál: | Sklo |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dismantle the clock case., Avoid contact with water and moisture. |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
