Esperanza Praga Črna mehanska ura Okrogla Črna, Bela
Kód: URPESPZGR0012Podrobný popis
Esperanza Praga Črna mehanska ura Okrogla Črna, Bela| Farba | Čierna, Biela |
| Formát | Kolo |
| Materiál rámu | Sklo, Plast |
| Model | Mechanické hodiny |
| Podporované umiestnenie | Múr |
| Kalendár | Nie |
| Hĺbka | 34 mm |
| Priemer | 20 cm |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | AA |
| Napätie batérie | 1,5 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Clocks |
|---|---|
| EAN: | 5901299929926 |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Formát: | Kolo |
| Materiál rámu: | Sklo, Plast |
| Model: | Mechanické hodiny |
| Podporované umiestnenie: | Múr |
| Kalendár: | Nie |
| Hĺbka: | 34 mm |
| Priemer: | 20 cm |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | AA |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
