Mlynček na kávu Black+Decker BXCG152E
Kód: AGDBDEMLY0007Podrobný popis
Mlynček na kávu Black+Decker BXCG152E| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Priemer produktu | 100 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hmotnosť | 800 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Príkon | 150 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Nože z nerezovej ocele | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Kapacita nádoby na kávové zrná | 50 g |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Zámok zariadenia | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Gombík |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Mlynček na kávu |
| Upozornenia | Avoid contact with rotating parts when the unit is operating., Do not leave the device plugged in unattended., Keep the unit away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coffee grinders |
|---|---|
| EAN: | 8432406080034 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Priemer produktu: | 100 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Príkon: | 150 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Nože z nerezovej ocele: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Kapacita nádoby na kávové zrná: | 50 g |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Zámok zariadenia: | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Farba: | Čierna |
| Systém ovládania: | Gombík |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Mlynček na kávu |
| Upozornenia: | Avoid contact with rotating parts when the unit is operating., Do not leave the device plugged in unattended., Keep the unit away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
