MPM MMK-02M nárazový mlynček na kávu
Kód: AGDMPMMLY0013Podrobný popis
MPM MMK-02M nárazový mlynček na kávu| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon | 150 W |
| On/off vypínač | Áno |
| Typ produktu | Čepeľový mlynček |
| Bezpečnostný systém | Áno |
| Počet nastavení mlynčeka | 1 |
| Farba | Čierna, Strieborná |
| Automatický navíjač šnúry | Áno |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Kapacita nádoby na kávové zrná | 50 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coffee grinders |
|---|---|
| EAN: | 5901308007485 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon: | 150 W |
| On/off vypínač: | Áno |
| Typ produktu: | Čepeľový mlynček |
| Bezpečnostný systém: | Áno |
| Počet nastavení mlynčeka: | 1 |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Automatický navíjač šnúry: | Áno |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Kapacita nádoby na kávové zrná: | 50 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
