Bosch TKA2M114 kávovar Manuálne 1,25 L
Kód: AGDBOSEXP0066Podrobný popis
Bosch TKA2M114 kávovar Manuálne 1,25 L| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Nastaviteľná sila kávy | Nie |
| Nádoba na mlieko | Nie |
| Systém horúcej vody | Nie |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Typ produktu | Kávovar |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,25 L |
| Kapacita v pohároch | 15 šálok |
| Typ náplne kávy | Mletá káva |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Dva poháre súčasne | Nie |
| Typ kávovaru | Manuálne |
| Vstavaný mlynček | Nie |
| Samočistiaci | Nie |
| Dve šálky súčasne | Nie |
| Rýchly štart | Nie |
| Celková spotreba | 1200 W |
| Výška balenia | 270 mm |
| Hĺbka balenia | 288 mm |
| Šírka balenia | 415 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,14 kg |
| Farba | Červená |
| Vstavaný displej | Nie |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Upozornenia | Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock., Risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care. |
| Príprava espressa | Nie |
| Príprava Americana | Nie |
| Príprava cappuccina | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005396962 |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Nastaviteľná sila kávy: | Nie |
| Nádoba na mlieko: | Nie |
| Systém horúcej vody: | Nie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Typ produktu: | Kávovar |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,25 L |
| Kapacita v pohároch: | 15 šálok |
| Typ náplne kávy: | Mletá káva |
| Nádrž na uvarenú kávu: | Pohár |
| Dva poháre súčasne: | Nie |
| Typ kávovaru: | Manuálne |
| Vstavaný mlynček: | Nie |
| Samočistiaci: | Nie |
| Dve šálky súčasne: | Nie |
| Rýchly štart: | Nie |
| Celková spotreba: | 1200 W |
| Výška balenia: | 270 mm |
| Hĺbka balenia: | 288 mm |
| Šírka balenia: | 415 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,14 kg |
| Farba: | Červená |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Upozornenia: | Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock., Risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care. |
| Príprava espressa: | Nie |
| Príprava Americana: | Nie |
| Príprava cappuccina: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
