De’Longhi Rivelia EXAM440.55.W kávovar Plne automatické Espresso kávovar 1,4 L
Kód: AGDDLOEXP0338Podrobný popis
De’Longhi Rivelia EXAM440.55.W kávovar Plne automatické Espresso kávovar 1,4 L| Vstavaný mlynček | Áno |
| Typ náplne kávy | Mletá káva, Kávové zrná |
| Nastavenie tvrdosti vody | Áno |
| Kapacita nádoby na kávové zrná | 250 g |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Systém horúcej vody | Áno |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Vstavaný napeňovač mlieka | Áno |
| Typ kávovaru | Plne automatické |
| Dva poháre súčasne | Áno |
| Maximálny prevádzkový tlak | 19 bar |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,4 L |
| Hĺbka | 430 mm |
| Výška | 385 mm |
| Hmotnosť | 9,7 kg |
| Šírka | 245 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 1450 W |
| Šírka balenia | 498 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 13,5 kg |
| Výška balenia | 480 mm |
| Hĺbka balenia | 305 mm |
| Základný materiál | Kov, Plast |
| Vymeniteľná vodná nádrž | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Farba | Biela |
| Uhlopriečka displeja | 8,89 cm (3.5") |
| Typ displeja | TFT |
| Vstavaný displej | Áno |
| Nastaviteľná odkvapkávacia miska | Áno |
| Príprava espressa | Áno |
| Príprava Americana | Áno |
| Príprava cappuccina | Áno |
| Viac nápojov | Áno |
| Výroba latte macchiato | Áno |
| Výroba espresso macchiato | Áno |
| Výroba latte | Áno |
| Príprava kávy | Áno |
| Výroba lunga | Áno |
| Výroba flat white | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| EAN: | 8004399026629 |
| Vstavaný mlynček: | Áno |
| Typ náplne kávy: | Mletá káva, Kávové zrná |
| Nastavenie tvrdosti vody: | Áno |
| Kapacita nádoby na kávové zrná: | 250 g |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Typ produktu: | Espresso kávovar |
| Systém horúcej vody: | Áno |
| Nádrž na uvarenú kávu: | Pohár |
| Vstavaný napeňovač mlieka: | Áno |
| Typ kávovaru: | Plne automatické |
| Dva poháre súčasne: | Áno |
| Maximálny prevádzkový tlak: | 19 bar |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,4 L |
| Hĺbka: | 430 mm |
| Výška: | 385 mm |
| Hmotnosť: | 9,7 kg |
| Šírka: | 245 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 1450 W |
| Šírka balenia: | 498 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 13,5 kg |
| Výška balenia: | 480 mm |
| Hĺbka balenia: | 305 mm |
| Základný materiál: | Kov, Plast |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Farba: | Biela |
| Uhlopriečka displeja: | 8,89 cm (3.5") |
| Typ displeja: | TFT |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Nastaviteľná odkvapkávacia miska: | Áno |
| Príprava espressa: | Áno |
| Príprava Americana: | Áno |
| Príprava cappuccina: | Áno |
| Viac nápojov: | Áno |
| Výroba latte macchiato: | Áno |
| Výroba espresso macchiato: | Áno |
| Výroba latte: | Áno |
| Príprava kávy: | Áno |
| Výroba lunga: | Áno |
| Výroba flat white: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
