Esperanza EKG009 Parný varič 3 koše Inox 400 W 7,5 l
Kód: AGDESPPAR0001Podrobný popis
Esperanza EKG009 Parný varič 3 koše Inox 400 W 7,5 l| Kuchárska kniha | Nie |
| Farba | Chróm |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Príkon | 400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 V |
| Menovité napätie | 240 V |
| Systém ovládania | Gombík |
| Počet košov | 3 košík/košíky |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Vnútorná kapacita | 7 l |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Integrovaný časovač | Áno |
| Dĺžka časovača | 60 min |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Warning against hot surfaces., Do not use near water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steamers |
|---|---|
| EAN: | 5901299954355 |
| Kuchárska kniha: | Nie |
| Farba: | Chróm |
| Dĺžka šnúry: | 1 m |
| Príkon: | 400 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 V |
| Menovité napätie: | 240 V |
| Systém ovládania: | Gombík |
| Počet košov: | 3 košík/košíky |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Vnútorná kapacita: | 7 l |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Integrovaný časovač: | Áno |
| Dĺžka časovača: | 60 min |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Warning against hot surfaces., Do not use near water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
